Ciekawe miejsca w sieci – kilka inspiracji!

Dzisiaj przedstawiam Wam kilka pereł, które wyłowione z otchłani Internetu wpadły mi w łapki w ostatnim czasie.

# Przed Wami jeden z najpiękniejszych zwiastunów filmowych jakie widziałam!Premiera 6 października 2017!

.

# Jeśli wydaje Wam się, że nic Wam w życiu nie wychodzi i ogólnie jesteście do niczego to poznajcie historię Joardan Bone.
.

# Od początku istnienia bloga przekonuję, że czytanie daje nam wiele korzyści. Łapcie kolejny artykuł o zaskakującej zalecie czytania - Harry Potter i imigranci.
.

# Każdego pasjonata gór zaciekawi najnowszy pomysł naszych południowych sąsiadów. Kto chętny na Spacer koronami drzew? Wielkie otwarcie 29 września!
.

# Możemy wyróżnić 3 rodzaje uśmiechu, w zależności od tego, które mięśnie twarzy uaktywnimy podczas tej czynności.
.

# Szykujcie się na mocne doznania estetyczne – zdjęcia z atmosfery Jowisza!
.

# Bitwa na pomarańcze, kąpiel w winie czy martwe robaki ucharakteryzowane na Marylin Monroe to tylko niektóre z najdziwniejszych atrakcji turystycznych świata.

# Pewna rzecz, która uratowała tysiące sprawdzianów, prac zaliczeniowych i egzaminów obchodzi dzisiaj 19. urodziny. Wyszukiwarka Google, bo o niej mowa, przygotowała z tej okazji urodzinowe koło fortuny z losowymi grami. Klikajcie, kilka minut dobrej zabawy. :)

.

Pozdrawiam!

6 comments on “Ciekawe miejsca w sieci – kilka inspiracji!
  1. Świetne propozycje :D

    „Kreska”, czy raczej sposób przedstawienia postaci w filmie „Twój Vincent”, wygląda jak ta z filmu „Waking Life”, który każdemu polecam. To zbiór przeróżnych teorii filozoficznych i naukowych na temat tego, czym jest sen. Momentami mózg paruje… Jest szokujący.

    Kurcze, myślałam, że naprawdę koronami drzew ktoś spaceruje hehehehe a tu drewniana konstrukcja :P

    Ciekawe te rodzaje uśmiechów:)

    • Ten film to dla mnie fenomen. Przeglądałam informacje na jego temat i okazuje się, że każda klatka filmu jest obrazem olejnym malowanym za pomocą tej samej techniki, której używał sam van Gogh. Pracowało nad tym 125 malarzy. Jestem bardzo ciekawa całości :)

  2. Tego filmu nie można przepuścić! W żadnym wypadku :) W google wczoraj wieczorem sporo fajnych quizow i gier wykrecilam, nawet nauke oddychania! Co do spaceru koronami drzew to słyszałam o tym i na pewno nie przepuszcze takiej okazji :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>