Reksio, paw i Iron man, czyli 7 skarbów wyłowionych z Internetu!

Dzisiaj przedstawiam kilka pereł, które wyłowione z otchłani Internetu wpadły mi w łapki.

# Kuloodporni Bielsko-Biała - KLIK.
To z pozoru zwykła drużyna piłki nożnej. Ma jednak w sobie coś wyjątkowego, bowiem jej członkami są niepełnosprawni. Idea chwyta za serce, a radość najmłodszych tam dzieciaków powoduje natychmiastowe pompowanie łez do gałek ocznych. Dla niektórych katastrofą jest złamany paznokieć a konieczność wejścia po schodach na 4 piętro to wydaje się niemożliwością. Dla nich te kilkadziesiąt minut na boisku jest po prostu radością i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Czapki z głów.

# Reksio jedzie do Libanu - KLIK.
Najukochańszy psiak z Bielska-Białej jedzie do Libanu ratować bociany! :)

# Cover ‚The Sound Of Silence’KLIK.
Wykonany przez zespół Disturbed. W takich chwilach jestem wdzięczna za funkcję autoodtwarzania na YouTube. Po kilkunastu pierwszych sekundach miałam już przełączać, ale wtedy wokalista ryknął z grubej rury. Pan ryczy wręcz niesamowicie! Poezja w uszach.

# Piękna i BestiaKLIK.
Wersja potterowska. Urocze lovestory, które chwyta za serduszka :) . Polecam!

# Brytyjski Iron manKLIK.

# Plan treningowy Jasia FasoliKLIK.
Szybki i prosty. Efekty gwarantowane. Wypróbowałam na sobie ;)

# Paw - KLIK.
A jeśli na przykład tradycyjne żucie jabłka z bananem wydaje Wam się już nieco archaiczne, zawsze możecie zrobić sobie owocowego pawia i go zjeść. O dziwo, nie smakuje jak kurczak.

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>